درباره ما

وب سایت تی خانه سامانه آنلاین رزرواسیون اقامتگاه، ویلا و اقامتگاه های بوم گردی میباشد.

صاحب امتیاز: آقای علیرضا فیاض قاضیانی

آدرس: رشت، بلوار معلم، ۱۵ متری طالقانی، ساختمان امام رضا، طبقه سوم

تلفن تماس: ۰۱۳۳۳۲۴۰۵۵۷

 

اگر قصد سفر دارید و به دنبال تجربه شایسته سفر هستید، یافتن اقامتگاهی مناسب از نخستین اقدامات شما باید باشد. تی خانه، معتبرترین سامانه رزرو و اجاره اقامتگاه، است. در سفرهای داخلی، تی خانه انتخاب‌های متنوعی را در اختیارتان می‌گذارد.

اطلاعات درباره شرایط اقامتگاه، موقعیت مکانی، عکس‌هایی واضح و هزینه اقامت، داده‌هایی است که در تی خانه در اختیار شما گذاشته می‌شود تا انتخاب آگاهانه‌ای داشته باشید. علاوه بر این، پوشش سراسری اقامتگاه های ایران، به شما کمک می‌کند تا با تنوع قابل‌توجهی از اقامتگاه روبه‌رو شوید.

پرداخت آنلاین و ریالی هزینه اقامتگاه های داخلی، دریافت آنلاین واچر و پشتیبانی ۲۴ ساعته از امتیازات تی خانه است که امکان سفری شایسته را برای شما فراهم آورده است. علاوه بر این امکان مقایسه، خرید و کنسلی آنلاین، تی خانه را به مرجعی ایده‌آل برای رزرو اقامتگاه تبدیل کرده است.
با رزرو آنلاین اقامتگاه در استان گیلان و شهرهای مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز و سایر شهرها در تی خانه، خیال‌تان از بابت محل اقامت آسوده است؛ بنابراین سفر کاری یا تفریحی دلپذیری را سپری خواهید کرد. حوزه فعالیت تی خانه به اقامتگاه ها محدود نمی‌شود. پوشش مناسب اقامتگاه‌ها، ویلاها و بوم‌گردی امکان جدیدی است که به کاربران فرصت تازه‌ای برای تجربه‌های ناب می‌دهد.